Detalii loc de munca

ANUNT INACTIV: Angajatorul nu recruteaza momentan in mod activ pentru aceasta pozitie, dar poti aplica la anunt.

Tinichigiu auto

Angajeaza Premium Talent
Nivelul carierei
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Tip job
Full time
Posturi disponibile
2

Candidatul ideal

  • Certificat de calificare in meseria de tinichigiu;
  • Minimum 3 ani experienta in lucrari de tinichigerie;
  • Abilitati de lucru individual si in echipa.

Responsabilitati:

  • Constata defectiunile si stabileste necesarul de piese pentru reparatie;
  • Executa lucrarile de tinichigerie conform documentatiei si indicatiilor de lucru primite, cu respectarea timpilor de executie si termenelor de finalizare;
  • Verifica sculele speciale si dispozitivele destinate desfasurarii activitatii conform documentatiei tehnice.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv;
  • Tichete de masa / tichete cadou;
  • Training permanent;
  • Mediu de lucru profesionist;
  • Posibilitati de dezvoltare profesionala intr-o companie de succes.