Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

400 - 500 €

Descrierea candidatului ideal :

Apreciem talentul si profesionalismul,initiativa si mai ales pasiunea.

Experienta in domeniu, abilitati in vanzari, dorinta de perfectionare continua.

- Seriozitate, responsabilitaterezenta placuta ;

- Spirit de echipa ;

- Atitudine deschisa si pozitiva;

Descriere job

Responsabilitati:

Angajam terapeut corporal cu experienta atat pe echipamente cat si pe masaj.

Efectuarea de proceduri specifice unui centru de remodelare corporala: diagnosticare corporalatratamente corporale cu aparatura performanta ( cavitatie , radiofrecventa, electrostimulare, dermocell, vacuum, presso drenaj, ultrasunete,  tunel, capsula cusi masaj anticelulitic.

Prezentarea ofertei centrului nostru clientelor existente si potentialelor cliente.

Program de lucru flexibil , carte de munca si renumeratie pe masura experientei.

Colaborare pe termen lung. Mediu de lucru placut.

Salariu fix + parte

Doar persoanele selectate in vederea unui interviu vor fi contactate telefonic.

Centru de Remodelare Corporala  BODY-SECRETS UNIRII.

Zona Unirea Shoping Center