Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Constanța; București

Colegul nostru va face parte din echipa sucursalei  TBI Bank in Constanta si Bucuresti

Noul nostru coleg  trebuie sa aiba:

- studii superioare

- minim 2 ani experienta in casierie – conditie obligatorie

- spirit de organizare si prioritizare a propriei activitati;

- abilitati de comunicare cu clientii bancii

Responsabilitati:

Efectueaza operatiuni de depunere si retragere numerar in lei si valuta ale clientilor , cu respectarea stricta a prevederilor interne si legale.

Efectueaza operatiuni de schimb valutar in cadrul casei de schimb valutar aflata la sediul bancii.

Inainteaza spre supervizare documentele de casierie care reprezinta tranzactii cu numerar ale clientilor, conform limitelor stabilite de conducerea bancii.

Efectueaza operatiuni de deschidere respectiv lichidari de conturi pentru persoane fizice si juridice cu aprobarea persoanelor competente

Asigura integritatea numerarului si a tuturor valorilor incredintate

Colegul nostru se va bucura de:

- salariu fix si comision  motivant din vanzarea  proprie si din realizarile sucursalei

- mediu de lucru prietenos si profesional

- training de specialitate