Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Iași

Cautam colega pentru departamentul de vanzari - ambalaje flexibile

Intreaga activitate se va desfasura la birou (telefoane, mailuri, ofertare)

Cerinte:
• Abilitati de vanzare si negociere, prezinta avantaj abilitatile de vanzare prin telefon
• Abilitatati de invatare rapida a procedurilor de lucru si a portofoliului de produse
• Abilitati de organizare si planificare, meticulozitate, acuratete, spirit analitic, lucrul in echipa
• Persoana energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta

Responsabilitati:
• Contribuie la cresterea portofoliului companiei, printr-o activitate sustinuta de prospectare si identificare de noi clienti B2B si noi oportunitati de vanzare (brutarii/panificatii, firme de textile, agentii de publicitate, magazine, etc)
• Contacteaza telefonic si pe email prospectii pentru a prezenta solutiile oferite de companie

Beneficii:
• Se oferă un pachet salarial motivant format din parte fixa + bonus in functie de realizari - conform grilei se pot castiga venituri lunare de peste patru mii lei

• Se asigura logistica necesara bunei desfasurari a activitatii
• Bonusuri de performanta si prime conform unor criterii transparente.

Va asteptam in echipa noastra!