Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Salariu brut pe luna

620 - 850 €

Candidatul ideal

Vei face parte din echipa noastra daca:
Stii sa vorbesti corect si cursiv in limba romana;
Iti plac vanzarile si esti perseverent/a;
Iti plac provocarile si ai capacitate de adaptare rapida si rezistenta la stres;
Stii sa utilizezi calculatorul, ai abilitati de comunicare si negociere;
Iti doresti sa inveti si sa cresti atat personal cat si profesional impreuna cu echipa din care faci parte;
Experienta in telesales sau customer care iti da un avantaj de adaptare la specificul companiei, insa nu este obligatorie. Sunt appreciate seriozitatea, bunul simt si implicarea in proiecte.

Descrierea jobului. Responsabilitati:
- Sa prospectezi piata in vederea extinderii portofoliului de clienti si dezvoltarii unei baze de date cu potentiali clienti;
- Sa prezinti si sa promovezi telefonic serviciile companiei, sa negociezi preturile si alti termeni contractuali;
- Sa consiliezi clientii , sa identifici necesitatile acestora pentru alegerea celei mai bune solutii;
- Sa lucrezi conform procedurilor si instrumentelor de lucru si sa iti realizezi task-urile zilnice;
- Sa iti realizezi targetul lunar individual si sa fii un coechipier de nadejde in realizarea targetului lunar de echipa.;

De ce noi?
Oferim contract de munca pe  perioada nedeterminata, cu salariu fix si comision din vanzari .
Program fix, full time, Luni - Vineri:

Parcurs profesional atractiv bazat pe rezultate si performanta. Venituri peste medie.

Descrierea companiei

Societate specializata in consultanta. Avem departamente distincte pe diferite domenii. Avem un portofoliu de clienti, in extindere si obiective clare.