Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

500 - 804 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Descrierea companiei:

Compania   Transylvania Invest SRL, actioneaza in domeniul agricol avand ca principala activitate comertul cu cereale( orz ,grau, porumb, floarea soarelui, rapita si soia) dar si vanzarea produselor rezultate in urma procesului de morarit( taratele de grau si malaiul furajer). Sediul companiei se afla in localitatea Vladimirescu, judetul Arad, iar prin reprezentantii nostri zonali acoperim judetele Arad, Timis, Bihor si Satu Mare.

Compania noastra cauta un coleg/o colega care sa ocupe postul de  reprezentant call centre( telesales).

Obiectivele postului:

  • Mentinerea si contrurirea relatiei cu clientii activi ai companiei
  • Construirea si mentinerea  imaginii companiei
  • Promovarea serviciilor si produselor  companiei

Responsabilitati:

  • Contacteaza telefonic clienti activi si potentiali si identifica, in cadrul apelului telefonic, nevoile reale ale clientului cu scopul de a propune spre vanzare produse si servicii care se potrivesc nevoilor exprimate de acestia;
  • Inregistreaza in baza de date rezultatele apelului telefonic efectuat;
  • Furnizeaza clientilor informatiile solicitate intr-un mod profesional;
  • Mentine relatia de business si comunica activ cu furnizorii
  • Indeplineste obiectivele specifice ale companiei

Ce asteptam de la tine:

  • Experienta in vanzari prin telefon reprezinta un avantaj;
  • Creativitate, spontaneitate; atitudine pozitiva
  • Bune abilitati de comunicare, putere de convingere;
  • Orientare catre client si catre rezultat
  • Abilitate de a asculta
  • Fluenta verbala
  • Studii medii/superioare
  • Cunostinte generale de Microsoft Office si Internet;
  • Cunoasterea limbii engleze sau o alta limba straina de circulatie internationala constituie un avantaj.

Ce iti putem oferi:

  • Salariu fix, motivant
  • Training in vanzarea consultativa & mentoring, inca din prima zi de lucru
  • Un mediu de lucru prietenos;
  • Un loc de munca stabil si contract de munca pe perioada nedeterminata
  • Teambuilding-uri anuale