Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Brașov

MATY EXPRESS angajeaza agent/a telesales.

Candidatul ideal:

- experienta minim 2 ani in vanzari sau in alte activitati telesales;
- persoana dinamica orientata catre client, cu bune abilitati de comunicare, negociere, vanzare;
-persoana orientata spre rezultate si atingerea target-ului lunar stabilit;
- cunostinte de operare pc;

Descrierea jobului:

- contactarea clientilor (actuali si potentiali) in vederea stabilirii intalnirilor cu directorul general/administrator/persoana cu putere de decizie;
- crearea si dezvoltarea de relatii comerciale cu clientii companiei;
- furnizarea informatiilor solicitate de catre client, referitor la serviciile oferite;

Oferim:

- instruirea personalului
-pachet salarial motivant, cu plata intotdeauna la timp;
- contract de munca cu forme legale;
- loc de munca stabil
- munca de echipa intr-un mediu de succes