Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

maghiară

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Elvárások:
Magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete,
Kommunikatív, ügyfél- és megoldás orientált személyiség,
Önálló és csapatban való munkavégzésre is alkalmas személyiség,
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Feladatok:
Magyarországi előfizetőktől beérkező hívások fogadása, tájékoztatás adása az Internet, televízió, telefon és mobil szolgáltatásokkal kapcsolatos szakmai kérdésekben telefonon és e-mailen keresztül a vállalat elvárásainak és szabályainak megfelelően
Szakmai tanácsok adása és mindezek dokumentálása a megfelelő rendszerekben
Szolgáltatások ügyfeleknek történő ajánlása, esetenkénti értékesítése
Gyors információáramlás biztosítása, segítségnyújtás, esetgyűjtés az esetleges hálózati hibák felderítése érdekében a társosztályok fele.

Amit kínálunk:
Fiatal, dinamikus munkahelyi környezet, stabil hátterű nagyvállalat nyújtotta lehetőségek,
Hosszú távú munkalehetőség, teljes munkaidő,
Szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán,
Professzionális oktatások (folyamatos kommunikációs-, értékesítési, technikai és szakmai ismeretek bővítésére nyújtotta lehetőségek),
Versenyképes juttatási csomag.