Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Firma mica de telecomunicatii cautam personal pentru instalarea echipamentelor de amplificare radio.

Responsabilitati:
o Proiectarea, instalarea, integrarea si mentenanta echipamentelor de telecomunicatii (microunde);

o Instalarea echipamentelor de amplificare 2G, 3G, 4G;

o Deplasarea la interventii cerute de client;

o Rezolvarea eficienta a situatiilor neprevazute (ex. date tehnice, erori software/hardware ale echipamentelor)

Cerinte:
Cunostinte si experienta:
o Studii superioare in domeniul tehnic ( Electronica si Telecomunicatii, Automatica si Calculatoare )

o Cunostinte la nivel mediu de operare PCo Permis de conducere auto- categoria B

o Disponibilitate pentru mobilitate intensiva si munca de tereno Disponibilitate privind lucrul la inaltimeo Spirit de echipa

Oferta (bonusuri, beneficii)
o Oportunitatea de a lucra intr-o echipa noua si dinamica;

o Formare si pregatire profesionala;