Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Drăgoeşti

Se recruteaza si din

Ploiești, Pantelimon, Ștefăneștii de Jos, Urziceni, Otopeni, Afumați, București

SC Agroserv Mariuta SRL este o companie cu peste 20 de ani de activitate in agricultura. Avand un sistem integrat, societate se ocupa cu productia cerealelor, valorificarea lor in nutretul vacilor de lapte si apoi cu procesarea laptelui in produse deosebite.  Suntem una dintre cele mai mari ferme de vaci de lapte din Romania si o afacere 100% romaneasca. Mai multe detalii aici:

Denumire functie: Tehnician Pasteurizare lactate (Pasteurizator)

Localizare: Dragoesti, Ialomita.

Beneficii:

  • salariu competitiv corelat cu studiile si experienta
  • decontarea/asigurarea transportului,
  • exista si posibilitatea de cazare - negociabil
  • acces la cursuri de formare si instruire in tara si in afara
  • tehnologii de lucru de ultima generatie

Cerinte:

  • experienta in industria de procesare lactate
  • studii superioare sau medii de profil
  • cunostinte de engleza
  • cunostinte operare PC, lucrul cu sisteme informatice de management al productiei constituie un avantaj
  • capacitate de invatare continua si de evolutie profesionala
  • disponibilitate pentru lucru in ture.

Descrierea postului:

  • Coordoneaza procesul de pasteurizare/omogenizare/separare/ normalizare a produselor conform cu retete si fisele de productie
  • Implementeaza procedurile de curatenie si igienizare a echipamentelor
  • Participa la receptia laptelui
  • Raporteaza in sistemul informatic
  • Respecta si propune proceduri de lucru, imbunatatiri etc
  • Lucreaza in interdependenta cu ing tehnolog
  • Respecta standardele si legislatia in vigoare

Trimiteti CV la: .