Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

germană, engleză

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

La ORGADATA, fiecare are propria voință. Excepțional, direct, precis, de încredere. Trăsături ce caracterizează atât firma cât și produsele noastre.

Cu software-ul de specialitate LogiKal, suntem lideri tehnologici iar, pe plan mondial, suntem un nume binecunoscut profesioniștilor din domeniul construcției de ferestre, uși și fațade.

Soluții speciale - doar la un click distanță!

În scopul înființării unei filiale in Timișoara, căutăm tehnicieni / ingineri.

Descrierea postului:

  • Introducerea de date tehnice pentru sisteme de uși, ferestre și fațade.

Candidatul ideal:

  • Studii tehnice medii sau superioare
  • Experiență relevantă în domeniul tâmplăriei din aluminiu, PVC sau oțel
  • Abilitatea de a înțelege profilele din aluminiu, PVC sau oțel pe bază de desene tehnice
  • Cunoștințe medii sau avansate de limba engleză sau germană (Curriculum vitae trebuie trimis de asemenea în engleză sau germană)

Va oferim:

  • Salariu atractiv
  • Posibilitatea de dezvoltare în cadrul firmei
  • Echipă prietenoasă și dinamică
  • Loc de muncă dotat cu tehnologii de ultimă clasă

Sunteți persoana pe care o căutam? În acest caz ne vom bucura de CV-ul dumneavoastră în engleză sau germană!

Interviurile de angajare vor avea loc în Timișoara sau în cadrul unei sesiuni Skype.