Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

Ploiești, Bragadiru, Chitila, Mogoșoaia, Jilava, Domnești

DESCRIEREA COMPANIEI:

Gunther Tore este o companie cu capital romano-german fondata in 2003 si specializata in usi industriale, sisteme de andocare, usi de garaj, automatizari pentru porti.

CANDIDATUL IDEAL:

- pregatire tehnica temeinica

- experienta in constructii-montaj si obisnuit cu munca la inaltime

- bune cunostinte de mecanica si lacatuserie

- obisnuit cu deplasarile in afara Bucurestiului (cca 30% din timp)

- permis cat. B cu minim 3 ani experienta

- disciplinat, obisnuit sa lucreze intr-un mediu organizat cu respectarea normelor de protectie a muncii

- cunostinte in manipularea nacelei

- comunicare profesionala cu clientul

- experienta in domeniul usilor industriale constituie in avantaj

- cunostinte de limba engleza sau germana constituie un avantaj

- in cautarea unui loc de munca pe termen lung

- cu spirit de echipa

RESPONSABILITATI:

- realizarea operatiunilor de mentenanta, reparatii si instalare pentru echipamentele comercializate de firma

- respectarea cu strictete a fisei de post si a regulilor stabilite de companie

- respectarea cu strictete a prescriptiilor producatorului in realizarea opratiunilor de instalare, reparatii si mentenanta

- conducerea masinii de interventie

OFERTA:

- salariu corespunzator

- bonusuri de perfomanta

- loc de munca stabil si serios

- dotare cu scule si echipamente la standard inalt

- masina de serviciu in timpul orelor de program

- bonuri de masa

- telefon de serviciu