Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Cerinte:

  • Background tehnic (stagiu de practica/internship intr-un atelier auto sau intr-o fabrica pe partea de mentenanta mecanica - electrica);

  • Studii medii/superioare in domeniul tehnic;

  • Cunostinte de Microsoft Office Excel la nivel mediu - avansat;

  • Cunostinte de limba engleza la nivel mediu;

  • Disponibilitate de a lucra in doua schimburi: 07:00 - 15:00, 15:00 - 23:00, luni-vineri;

  • Bune abilitati de comunicare si capacitate dezvoltata de a prioritiza si organiza activitatile;

  • Orientare spre rezolvarea eficienta a situatiilor dificile.

Responsabilitati principale:

  • Configurarea echipamentului de testare (de exemplu: mecanică, electrică și dispozitive de fixare, încărcarea programului, definirea parametrilor);

  • Realizarea testelor mecanice si electrice în conformitate cu programul de testare și disponibilitatea echipamentului necesar;

  • Efectuarea testelor electromecanice incluse în RPA (Reinforced Product Audit) în conformitate cu Protocolul de testare / Familia de produse;

  • Efectueaza testelor pentru dezvoltarea produsului, validarea proiectelor noi sau de transfer, validarea materialelor noi - oferirea de suport pentru activitatile departamentului P0/ P30;

  • Participarea la imbunatatirea activitatii de lucru prin Propuneri de Ameliorare (PA).

Beneficii:

  • Pachet financiar motivant: salariu, tichete de masa, tichete cadou, al 13-lea salariu, diferite bonusuri si prime, reducere abonament sport (7card);

  • Asigurare medicala privata;

  • Oportunitati de instruire si dezvoltare a carierei;

  • Mobilitate interna si internationala;

  • Cursuri de limbi straine platite de companie, in functie de nevoile postului;

  • Zile suplimentare de concediu in functie de vechimea in munca;

  • Cantina in locatia Valeo si reduceri la meniu;

  • Bookster - acces la sistemul de imprumut carti prin biblioteca virtuala;

  • Transport gratuit din si catre Timisoara.

Nota: Doar candidatii eligibili vor fi contactati pentru interviu!

  • Interviu online
  • Ati utilizat instrumente privind intretinerea mecanica, electrica in domeniul auto? Daca da, oferiti detalii.