Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Se recruteaza si din

Cluj-Napoca

Descriere companie:

Companie privata, cu o activitate structurata pe mai multe domenii de activitate in care a reusit sa atinga cele mai inalte standarde de calitate si profesionalism.

Responsabilitati:

Preluarea, instalarea, integrarea si mentenanta echipamentelor de telecomunicatii ;

Instalarea echipamentelor de transmisiuni si a altor echipamente specifice cu respectarea proiectelor tehnice si a instructiunilor de montaj;

Verificarea parametrilor de functionare pentru a putea preveni aparitia defectiunilor

Deplasarea la interventii cerute de client;

Cerinte:

Experienta in telecomunicatii

Disponibilitate pentru deplasari prelungite in tara

Abilități de lucru la inaltime;

Cunoștințe de operare MS Office: Word, Excel, Outlook

Permis de conducere

Abilitățile necesare:

Abilitatea de a lucra atât independent cât și în echipă;

Capacitatea de a lucra sub stres si presiune;

Dorința de a învăța noi tehnologii;

Orientarea spre client

Oferim:

Curs de calificare alpinist utilitar

Pachet salarial atractiv in functie de experienta si abilitati

Oportunitati de dezvoltare profesionala