Adresa/adresele jobului

Responsabilitati:

- Realizeaza lucrari de instalare, modificare si de intretinere a instalatiilor electrice de curenti
slabi (sistemelor si instalatiilor de detectie si semnalizare la efractie; supraveghere video si
control acces; de detectie, semnalizare, alarmare si alertare in caz de incendiu) in cadrul
proiectelor pe care compania le administreaza;
- Punerea in functiune a sistemelor de securitate
- Raspunde de functionarea corespunzatoare a sistemelor ce tin de activitatea sa;
- Diagnosticarea starii de functionare a sistemelor si remedierea defectiunilor de sistem;
- Raspunde la situatiile de urgenta, in scopul de a rezolva probleme imediate de siguranta;
- Intocmeste documentele de receptie, pentru toate interventiile efectuate la sediul
clientului.

Cerinte:

- Studii medii/scoala profesionala de profil electronica, electrotehnica, telecomunicații sau
cunoștințe in domeniul electronicii;
- Experienta in instalarea si intretinerea sistemelor de alarmare si alertare in caz de incendiu, TVCI; control acces; detectie si semnalizare la efractie;
minim 2-3 ani constituie un avantaj;
- Experienta in programare echipamente DSC, Paradox, Bosch, Schrack Seconet, Honeywell,
Hikvision, - constituie un avantaj.
- Autorizatia pentru tehnician sisteme de securitate - constituie un avantaj;
- Autorizatia pentru tehnician sisteme de detectie, semnalizare, alarmare si alertare in caz de
incendiu - constituie un avantaj;
- Operare PC in Excel si Word - nivel mediu;
- Bune abilitati tehnice;
- Spirit de echipa si colaborare;
- Fire dinamica si responsabila;
- Cunostinte medii de limba engleza;
- Permis de conducere cat. B;
- Disponibilitate la deplasari in tara;
- Persoana pro-activa, orientata spre rezultat, organizata, dinamica.

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Salariu motivant;
- Plan de stimulare corespunzator performantelor personale si ale organizatiei;
- Oportunitati de formare si specializare profesionala;
- Oportunitatea contributiei in proiecte de dimensiuni impresionante.

Te asteptam sa faci parte dintr-o echipa ambitioasa, in care se pune accent pe
comunicarea deschisa si eficienta, pe acordarea de suport permanent, pe corectitudine si
pe dezvoltarea de competente prin accesul la programele de instruire la standarde
ridicate, pentru ca noi,