Adresa/ adresele jobului

București

Responsabilitati:

- Realizeaza lucrari de instalare, modificare si de intretinere a instalatiilor electrice de curenti slabi (sistemelor si instalatiilor de detectie, supraveghere video si control acces, de semnalizare, alarmare si alertare in caz de incendiu si de limitare si stingere a incendiilor) in cadrul proiectelor pe care compania le administreaza;

- Stabileste planul de intretinere periodica, planifica reviziile periodice ale sistemelor;

- Raspunde de functionarea corespunzatoare a sistemelor pe care le intretine;

- Depanarea defectiunilor la sistemele curenti slabi;

- Diagnosticarea starii de functionare a sistemelor si remedierea defectiunilor de sistem;

- Raspunde de calitatea lucrarilor tehnice de instalare a sistemelor de alarmare si de darea  lor in functiune;

- Raspunde la situatiile de urgenta, in scopul de a rezolva probleme imediate de siguranta;

- Intocmeste documentele de receptie, pentru toate interventiile efectuate la sediul clientului.

Cerinte:

- Studii medii/scoala profesionala de profil electronica, electrotehnica, telecomunicații sau cunoștințe in domeniul electronicii;

- Experienta in instalarea, intretinerea si programarea sistemelor de detectie, semnalizare, limitare si stingere incendiu, efractie, control acces, minim 2-3 ani;

- ARTS - Autorizatia pentru tehnician sisteme de securitate - constituie un avantaj;

- Spirit de echipa si colaborare;

- Fire dinamica si responsabila;

- Persoana pro-activa, orientata spre rezultat, organizata, dinamica.

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Salariu motivant;
- Plan de stimulare corespunzator performantelor personale si ale organizatiei;
- Oportunitati de formare si specializare profesionala;
- Oportunitatea contributiei in proiecte de dimensiuni impresionante.

  • Interviu online
  • Precizati salariul minim net dorit.