Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

24 Security cauta 2 colegi noi !
Daca ai cunostinte si abilitati tehnice in domeniul sistemelor de securitate esti candidatul ideal!

Ce ne dorim de la tine?

- Cunostinte teoretice si practice despre instalarea si intretinerea sistemelor de securitate;
- Abilitati de comunicare, lucru in echipa, spirit organizatoric;
- Seriozitate, integritate, profesionalism, dorinta de perfectionare;
- Avantaj: permis auto categoria B.

Responsabilitati:

- Instalarea si punerea in functiune a sistemelor de securitate;
- Executarea lucrarilor in termenele stabilite conform proiectelor si planurilor de executie;
- Intocmirea documentelor specifice, procese verbale, fise, jurnale de service, etc.

Ce oferim?

- Salariu atractiv in functie de experienta si implicare;
- Bonusuri in functie de rezultate;
- Decontarea orelor suplimentare, prime;
- Posibilitate de dezvoltare profesionala;
- Instruire la locul de munca;
- Mediu de lucru placut.