Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu brut pe luna

300 - 500 €

Profilul Candidatului:

• Experienta in instalarea sistemelor de detectie si semnalizare incendiu, efractie, CCTV, control acces, interfonie si videointerfonie, sonorizare PA

• Cunostinte despre sisteme de securitate, instalarea si montaj

• Experienta in cablajul sistemelor, pat de cablu, tub PVC, etc.;

• Disponibilitate deplasari si lucrul la program prelungit

• Permis conducere categia B

• Cunostinte de operare PC

• Atestat tehnician sisteme de securitate / DVSCAM – constituie avantaj;

Descrierea jobului:

- realizeaza cablaj, montaj si conexiuni la echipamentele de curenti slabi

- instaleaza echipamente si sisteme de securitate: detectie incendiu, control acces, supraveghere video, efractie, sonorizare

- programeaza si testeaza sistemele instalate

Responsabilitati:

• Realizarea cablarii si a conexiunilor necesare pentru implementarea sistemelor de securitate tehnica, conform proiectelor;

• Instalarea si punerea in functiune a sistemelor de securitate si curenti slabi ( sisteme de detectie si alarmare antiefractie, sisteme de control acces, sisteme CCTV, sisteme de detectie si alarmare la incendiu, audio si videointerfonie, automatizari;