Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

700 - 1100 €

Responsabilitati:

  • Instalarea si mentenanta sistemelor de securitate (supraveghere video, control-acces, antiefractie, anti-incendiu)
  • Instalarea retelelor de comunicatii si cablare structurata (realizare trasee de cablaj)
  • Intocmeste evidente si raporte specifice postului (evidenta pentru echipamentele pentru care executa servicii de mentenanta periodica, rapoarte de interventie)

 Cunostinte teoretice si abilitati practice necesare:

  • Cunostinte tehnice de instalare si configurare echipamente video analogice si IP,  echipamente de alarmare antiefractie si anti-incendiu, echipamente pentru control-access;
  • Cunostinte tehnice de instalare si configurare echipamente de comunicatii si networking;
  • Experienta practica in realizare de trasee de cablare structurata;
  • atitudine orientata pe rezolvarea problemelor;
  • bun management al timpului ;
  • capacitate si disponibilitate la efort fizic;

 Cerinte minime:

  • Studii medii preferabil tehnice
  • Experienta relevanta de minim 2 ani in domeniul tehnic (instalari, service, mentenanta) pe Sisteme de Securitate sau Instalatii electrice sau Retele de comunicatii;
  • Abilitati in utilizarea aplicatiilor Microsoft Office. (Word, Outlook, Excel)

 Vor constitui un avantaj:

  • Certificari tehnice sau atestate profesionale pentru oricare din zonele: sisteme de securitate sau retelistica sau instalatii electrice;

 Beneficii:

  • Salariu fix motivant
  • Bonusuri trimestriale
  • Abonament servicii medicale
  • Pregatire si dezvoltare profesionala intr-o echipa matura cu peste 18 ani de experienta
  • Dotari post specifice activitatii: notebook, telefon mobil, echipamente si scule pentru activitatea de teren, echipamente de protectia muncii, autoturism de serviciu pentru deplasarile pe teren.

Pachetul detaliat de beneficii va fi prezentat fiecarui candidat selectat pentru interviului.