Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Târgoviște

Angajam Electrician, cablor sisteme securitate

Locatia job-ului: Targoviste

Responsabilitati:

- Executa/coordoneaza lucrari de instalare a sistemelor de securitate(sisteme de detectie incendiu, sisteme de detectie la efractie, sisteme de supraveghere video, sisteme de control acces)
- Realizeaza instalatii electrice, uzineaza tablouri electrice;
- Candidatul ideal are abilitati tehnice este pasionat de electronica/ sisteme de securitate si vrea sa acumuleze cunostinte noi, sa se perfectioneze, si sa se autodepaseasca.

Cerinte:

- Studii medii, tehnice profil electric;
- Experienta in instalarea sistemelor de securitate si instalatiilor electricere prezinta un avantaj;
- Absolvirea cursurilor de formare profesionala in domeniile solicitate reprezinta un avantaj;
- Cunostinte utilizare PC pentru aplicatii specifice domeniului de activitate;
- Permis conducere categoria B;
- Cunostinte limba engleza - avantaj;
- Persoana pro-activa, orientata spre rezultat, organizata, dinamica cu capacitatea de a lua decizii;
- Disponibilitate pentru deplasari/interventii, lucrul pe santier.

Beneficii:

- Salariu motivant-corelat cu nivelul de pregatire/experienta si implicare;
- Bonuri de masa;
- Mediu de lucru tanar si dinamic;
- Cursuri de specializare la producatorii/furnizorii de echipamente;
- Scule si echipamente de lucru adecvate desfasurarii activitatii;
- Posibilitatea dobandirii de cunostinte in cadrul unei companii cu experienta si lucrari diversificate.