Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

1 Strada Someșului, Florești

Se recruteaza si din

Cluj-Napoca

CANDIDATUL IDEAL:

Persoana dinamica, ordonata, comunicativa, dornica de acumulare de cunostinte noi, disponibila la program prelungit si deplasari in tara si de permis de conducere categoria B.

CUNOSTINTELE NECESARE:

-Cunostinte de instalare si punere in functiune a sistemelor de control acces, supraveghere video, antiefractie, sonorizare, videointerfonie;

-Cunostinte minime de electronica - pasionat, nivel incepator;

-Cunostinte de baza de electrotehnica - nivel mediu;

-Cunostinte minime de retelistica (TCP,UDP,TCP/IP) si echipamente IP;

-Cunostinte PC, MS Office (Excel, Word);

AR CONSTITUI UN AVANTAJ:

-Cunostinte de Autocad;

-Cunostinte de baza LAMP (Linux operating system, Apache HTTP Server, MySQL, PHP);

-Studii superioare;

DESCRIEREA JOBULUI:

-Montajul si intretinerea sistemelor de control acces hotelier dezvoltate de Calirom;

-Deplasari la locatii;

-Pastrarea legaturii cu personalul tehnic desemnat al beneficiarilor;

-Intocmirea rapoartelor aferente lucrarilor realizate;

-Planificarea interventiilor ce urmeaza a fi realizate;

-Actualizarea si introducerea de informatii in sistemul de ticketing (CRM) aferente interventiilor sau instalarilor realizate;

DESCRIEREA COMPANIEI:

CALIROM produce, monteaza si intretine sisteme de control acces pentru hoteluri, birouri , spitale, institutii publice. Este infiintata in 2003, detine in portofoliu peste 100 hoteluri din Romania si de peste hotare. Suntem o firma dinamica, bazata pe cercetare si inovare, dezvoltand in continuare produse care anticipeaza cererea clientilor.