Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Târgu Mureș; Oradea; Brăila; Craiova; Roman; Mogoșoaia; Fetești; Timișoara

RESPONSABILITĂŢI

- Recepţionează echipamentele, le pune în funcţiune şi instruieşte operatorii care vor lucra cu ele

- Efectueaza diagnoza computerizata in vederea stabilirii defectului, utilizand metode specifice

- Efectueaza necesarul de piese de schimb utilizand cataloagele de piese ale producatorului

- Se deplasează la sediul clientului pentru întreţinerea echipamentelor

- Participa direct la activitati de marketing, targuri, expozitii, demonstratii

Cerinte

- Studii tehnice de specialitate

- Experienta in domeniultizari

- Limba romana si limba engleza la nivel mediu obligatoriu

- Cunostinte bune PC- Word, Excel, Outlook

- Permis de conducere- categoria B

- Disponibilitate la deplasari

- Dorinta si curiozitate de a invata echipamente noi

- Inclinatie catre domeniul tehnic, seriozitate, spirit de initiativa

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariu motivant, la care se adauga prima de relocare, bonusuri si prime

- Automobil de serviciu, laptop, telefon mobil

- Asigurare de sanatate si viata

- Mediu de lucru dinamic şi profesionist

- Posibilitatea formării profesionale in concordantă cu noutătile din domeniu