Tehnician service si reprezentant vanzari

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

maghiară, română

Adresa/ adresele jobului

Reghin

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

550 €

Firma noastra s-a înfiinţat în anul 1997 şi are ca obiect de activitate importul, distributia de utilaje si consumabile industriale.

Societatea noastra a fost infiintata pentru a veni cu solutii adecvate pentru industrie cu echipamente, service, piese de schimb si consumabile, menite sa reduca costurile de mentenanta si a costurilor in general.

Cerinte:
• permis conducere
• persoana organizata
• abilitati de comunicare si negociere
• performeaza sub presiune / target / dead-line-uri
• spirit de echipa, dinamic, optimist, cu initiativa, orientat catre client
• colaboreaza cu echipele mixte de ofertare tehnica/comerciala

Prezinta Avantaj:
• Limba engleza
• Studii superioare

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Descrierea postului:
• Asigura service si mentenanta echipamentelor furnizate de firma noastra (oferim pregatire profesionala in domeniu)
• Efectueaza service si mentenanta echipamentelor furnizate de firma noastra (oferim pregatire profesionala in domeniu)
• Asigurarea de suport tehnic si consultanta pentru echipa de vanzari si pentru clienti
• Asigura suport telefonic sau pe email pentru clienti
• Livreaza si instaleaza echipamentele la sediul clientilor
• Identifica si coopteaza noi clienti in portofoliul firmei

Beneficii:
• Laptop , Telefon
• Salariu fix competitiv
• Performanta, Stabilitate, Posibilitate de avansare, Siguranta
• Cursuri de specialitate - tehnic
• Posibilitate de dezvoltare si preluare functii de conducere in cadrul companiei