Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Responsabilitati

- Executa lucrări de întreţinere si reparatie instalatii, echipamente si utilaje;

- Executa activitati de inspectie tehnica a utilajelor si intocmeste rapoarte de inspectie

- Participa la montarea si punerea in functiune a utilajelor noi;

Cerinte

- Experienta anterioara in domeniul mecanic – Prezinta avantaj experienta ca mecanic de intretinere si reparatii utilaje.

- Absolvent studii medii in domeniul mecanic/electromecanic;

- Cunostinte de limba engleza nivel mediu sunt obligatorii;
- Capacitatea de a lucra cu instrumente de măsură moderne;

- Capacitatea de a introduce pe calculator rezultatele măsurătorilor;
- Experienta in activitatea de service si mentenanta a echipamentelor industriale reprezinta un avantaj;
- Persoana organizata, cu bune abilitati de comunicare ;
- Disponibilitatea pentru program care impune deplasari de lunga durata;
- Persoana optimista, serioasa, dinamica, orietata catre progres, cu abilitati de a lucra in echipa;

- Permis de conducere categoria B.