Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Candidatul ideal

CERINTE:
Cunostinte:
• o foarte buna pregatire profesionala teoretica si practica in domeniul: mecanic, electric, electronic, automatizari.

Deprinderi:
• analiză şi atenţie la detalii, capacitatea de a sesiza defectele, îndemânare, precizie, rigurozitate, folosirea terminologiei de specialitate, deţinerea abilităţilor fizice necesare îndeplinirii atribuţiilor din prezenta fişă, imaginatie tehnica, putere de concentrare.

Alte cerinte:
• responsabilitate, echilibru şi stăpânire de sine, corectitudine, preocupare pentru perfecţionarea pregătirii profesionale
• disponibilitatea de a efectua deplasari in tara si in afara tarii
• limba engleza scris si vorbit : obligatoriu
• permis de conducere : categoria B
• operare calculator : obligatoriu

Descrierea jobului

DESCRIEREA POSTULUI:

Tehnician service pentru activitatea de montaj si service a masinilor si echipamentelor pentru spalatorii-curatatorii industriale.
• intocmirea raportului de interventie dupa executarea lucrarilor de montaj si service.
• asigura buna functionalitate a masinilor si echipamentelor din portofoliu.
• efectueaza operatiile de mentenanta preventive conform planului de mentenanta.
• analizeaza cauzele disfunctionalitatilor aparute, remediaza problemele, asigura prevenirea reaparitiei acestora
• asigura consultanta tehnica la reclamatiile primite pentru masini si echipamente
• constata si apreciaza situatia reala a defectelor aparute la componente si determina cauza uzurii acestora
• stabileste si comanda piesele de schimb pentru a asigura buna functionare a masinilor si echipamentelor
• mentinerea controlului inventarului
• participa la cursurile de specializare

Descrierea companiei

Euroservice Technology s-a remarcat pe piaţa românească a spălătoriilor si curăţătoriilor profesionale, începând cu anul 2004 printr-o bogată activitate în furnizarea de servicii complete, adaptate fiecărei iniţiative antreprenoriale. Secretul succesului este profesionalismul în comercializarea de maşini, echipamente, produse chimice si accesorii, în experienţa dobândită prin realizarea de spălătorii-curăţătorii cu grade diferite de complexitate, pentru diverse companii.

OFERTA:
• pachet salarial atractiv in functie de rezultate
• tichete masa
• posibilitatea formarii profesioanale in concordanta cu noutatile din domeniu
• cadru de lucru dinamic si profesionist