Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Responsabilitati:

  • Mentine in buna functionare statiile de lucru, rezolva diverse probleme de soft/hard.
  • Executa service echipamente tehnica de calcul, imprimante, echipamente de birou.
  • Asambleaza echipamente tehnica de calcul (PC, servere, laptop-uri).
  • Mentenanta tehnica de calcul, echipamente si componente de retea, imprimante, copiatoare, echipamente de birou si portabile
  • Instalare / configurare / administrare sisteme de operare windows desktop
  • Instalare/configurare/administrare aplicatii tip office – administrare clienti email de tip Outlook
  • Administrare retele de date – implementare, depanare, upgradare.
  • Administrare infrastructura software desktops folosind systeme de tip helpdesk / ticketing
  • Administrare Active Directory - nivel basic.

Cerinte:

  • Cunostinte si abilitati tehnice, operare PC
  • Spirit practic, organizat
  • Cunostinte temeinice privind instalarea si depanarea echipamentelor IT.
  • Experienta in intretinerea statiilor de lucru si a portabilelor
  • Cunostinte de instalare/configurare/depanare/mentenanta sisteme operare Windows si diverse sisteme software
  • Cunostinte diagnosticare/depanare sisteme de calcul, imprimante

Oferta (bonusuri, beneficii):
- Pachet salarial atractiv, corelat cu rezultatele
- Formare de exceptie si obtinere certificari profesionale
- Lucrul intr-o echipa dinamica si profesionista
- Acces la tehnologie de ultima generatie