Adresa/ adresele jobului

Galați

Te invităm alături de noi!

Candidatul ideal.. nu exista. Ne dorim o persoana cu viziune, care sa aiba abilitatea de a organiza activitatea din depozitul nostru, creand o echipa puternica si performanta.

Pe scurt, tot ce iti trebuie este sa fii:

- orientat catre rezultate si sa ai capacitatea de a intelege si a rezolva problemele aparute;

- organizat, optimist si energic;

- onest, empatic si cu simtul umorului;

Descrierea jobului

Poate fi foarte complicat sau foarte simplu. Depinde doar de tine.

 Intr-o zi obisnuita vei:

- Constata și repara defecțiunile (funcție de posibilitățile tehnice identificate);

- Întocmi devizul de reparație;

- Stabili necesarul de piese de schimb și costul reparației (piese și manoperă);

- Asigura mentenanța și consultanța tehnică specializată pentru mașinile, instalațiile și echipamentele tehnologice comercializate;

- Fi la curent cu documentația tehnică de informare a producătorilor în legătură cu modificări, noutăți referitoare la reparare și întreținere.

De ce ai face asta cu noi?

Pentru ca:

- Vei lucra pentru o companie serioasa si respectata, care vinde produse si servicii de calitate;

- O sa fii alaturi de colegi ambitiosi, deschisi si hotarati sa ramana #1 in domeniu;

- Vei avea posibilitatea dezvoltării unei cariere în cadrul echipei.

Pachetul salarial:

- salariu competitiv + beneficii extra-salariale: tichete de masă, prime anuale de sărbători (Paște, Crăciun);

- zile libere pentru evenimente speciale;

- contract de muncă pe durată nedeterminată;

- programe și cursuri de dezvoltare personală și profesională.

Despre noi pot vorbi foarte bine cei peste clienti … sau pe scurt:

TRITON ocupă nr. 1 în România în domeniul sculelor profesionale.
Dorim să atragem în echipa noastră persoane dinamice, dornice să se alăture profesioniștilor din domeniu.

Suntem o companie în continuă dezvoltare, cu o experiență de peste 20 de ani în domeniu si o echipă formată din peste 250 de salariați.

Dealer autorizat si importator: Bosch, Makita, Karcher, Stihl, Esab, Stanley, Unior, etc.

Avem magazine de desfacere în București, Constanța, Galați, Cernavodă, Urziceni, Târgu Jiu, Slatina, Motru, Brăila, Craiova, Bacău.

Odata cu dezvoltarea activitatii noastre te invitam sa faci parte dintr-o echipa tanara si dinamica si sa ne ajuti sa fim in continure un partener de calitate pentru toti clientii nostri-actuali si viitori

Echipa TRITON te asteapta!

Vino acum sa lucrezi cu din industrie!