Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

500 - 600 €

RESPONSABILITATI

• Asigură service și mentenanță echipamentelor de copiere/printare/scanare la sediul clienților sau/și sediul firmei
• Efectuează service și mentenanță echipamentelor hardware (copiatoare, imprimante, PC, rețelistică, etc.) la sediul clienților
• Executarea de lucrări de instalare/asamblare/recondiționare copiatoare, imprimante, depanare soft și hard
• Asigurarea de suport tehnic și consultanță pentru echipa de vânzări
• Asigura suport telefonic sau pe email pentru clienți
• Livrează și instalează echipamentele la sediul clienților

CERINTE

Spirit de echipă, atitudine constructivă, dornic sa invete
Experiența in domeniul tehnic, cunoștințe de instalare, configurare și diagnosticare a echipamentelor - copiatoare, imprimante, multifuncționale, fax-uri - constituie un avantaj
Cunoștințe IT, hardware, software și rețele de calculatoare- constituie un avantaj
Abilitați de comunicare
Carnet de conducere categoria B, disponibil la deplasari

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv

Tichete de masa
Instruiri periodice
Bonusuri in funcție de rezultatele obținute