Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

600 - 1200 €

CUNOSTINTE
• o foarte buna pregatire profesionala teoretica si practica in domeniul: mecanic, electric, electronic, automatizari.

DEPRINDERI
• analiză şi atenţie la detalii, capacitatea de a sesiza defectele, îndemânare, precizie, rigurozitate, folosirea terminologiei de specialitate, imaginatie tehnica, putere de concentrare.

ALTE CERINTE
• responsabilitate, echilibru şi stăpânire de sine, corectitudine, preocupare pentru perfecţionarea pregătirii profesionale
• disponibilitatea de a efectua deplasari in tara si in afara tarii
• limba engleza scris si vorbit : obligatoriu
• permis de conducere : categoria B
• operare calculator : obligatoriu

Descrierea jobului

Tehnician service pentru activitatea de montaj si service a masinilor de cafea si snack.
• intocmirea raportului de interventie dupa executarea lucrarilor de montaj si service.
• asigura buna functionalitate a masinilor si echipamentelor din portofoliu.
• efectueaza operatiile de mentenanta preventive conform planului de mentenanta.
• analizeaza cauzele disfunctionalitatilor aparute, remediaza problemele, asigura prevenirea reaparitiei acestora
• asigura consultanta tehnica la reclamatiile primite pentru masini si echipamente
• constata si apreciaza situatia reala a defectelor aparute la componente si determina cauza uzurii acestora

Descrierea companiei

Smart Vending Solutions srl, activeaza pe piata Romanesca de automate vending din anulu un portofoliu activ de peste 1000 de clienti la nivel national.

Din anul 2016 este distrubuitor exclusiv al produselor Jacobs Douwe Egberts Profesional in Romania.

Suntem o echipa tanara de peste 60 de oameni, dornica de a deveni lideri pe piata din Romania in segmentul nostru.

9V9A4109

9V9A4000