Nivel cariera

Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

română, engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Cautam o persoana tehnica pentru postul de tehnician service ascensoare pentru o importanta multinationala finlandeza.

Responsabilitati:

-Executa sub indrumarea si supravegherea responsabilului tehnic zonal, activităţiile de montaj, întreţinere, service, reparare, revizie a echipamentelor;
-Găseşte soluţii tehnice optime;

-Urmăreşte realizarea contractelor, încasarea banilor;

-Asigură crearea condiţiilor tehnice şi operaţionale pentru autorizarea de CNCIR a echipamentelor şi predarea acestora către client

Cerinte

-experienta de minim 5 ani in mentenanta lifturi
-persoana cu background tehnic
-cunoaşterea legislaţiei în domeniul echipamentelor de ridicat, normative ISCIR si Euronorme
-capacitate de invatare imediata
-permis de conducere
-cunostinte de linba engleza la un nivel mediu

Beneficii:

-masina de serviciu;
-contract pe perioada nedeterminata;
-salariul foarte atractiv;
-traininguri interne si externe