Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

550 €

Echipa WATERPURE OFFICE SYSTEMS - distribuitor al FRANKE COFFEE si al WATERLOGIC in Romania cauta colegi dornici de munca (full-time), veseli si super isteti

Cerinte:
- studii medii sau postliceale (nu excludem studiile superioare)

- disponibilitate imediata

une abilitati de comunicare si negociere, prezenta agreabila

- capacitate de asimilare rapida, respectarea termenelor limita si a procedurilor de lucru

- comunicativ, ordonat si dornic de a lucra atat in echipa, cat si individual

- persoana dinamica, cu initiativa

- pasiune si indemnare pentru domeniul tehnic

permis de conducere categoria B (fara incidente)

- cunostinte medii de utilizare a aplicatiilor pe telefon mobil - mail, navigare internet, harti

Responsabilitati:
- instalarea si intretinerea periodica a aparatelor de apa si cafea la sediul clientilor

- rezolvarea prompta a solicitarilor venite din partea clientilor privind actiunile de service

urăţarea și depozitarea corespunzătoare a sculelor, dispozitivelor, echipamentelor și a mijloacelor de protecţie a muncii aflate în dotare

- efectuarea raportarilor conform procedurilor de lucru

- raportarea catre seful ierarhic a problemelor aparute pe timpul activitatii si care pot influenta relatia cu beneficiarul

- Transmite fișele de intervenţie, respectând termenele impuse prin cerinţele interne, proceduri, note și alte reglementări specifice.

- pastrarea confidentialitatii informatiilor si datelor cu care intra in contact in relatia cu clientii

Oferim:
- un mediu placut alaturi de oameni profesionisti si dedicati;
- salariu motivant (salariu fix + tichete de masa);
- sansa de a lucra intr-o companie lider de piata.