Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Responsabilitati:

  • Diagnosticarea si rezolvarea deficienţelor de funcţionare a instalaţiei frigorifice;
  • Activitati de mentenanta si revizie tehnica a instalaţiei frigorifice;
  • Punerea/ scoaterea în si din funcţiune a instalaţiei frigorifice;
  • Efectuarea de montaje de echipamente in parametrii de calitate, conform cartii tehnice a utilajelor;
  • Raspunde de calitatea reparatiilor efectuate;

Cerinte:

  • Studii medii/ superioare tehnice (de preferinta electrice/electromecanice);
  • Cunostinte de frigotehnie (reprezinta un avantaj);
  • Cunostinte de operare PC;
  • Dorinta de invatare si dezvoltare ;
  • Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
  • Atentie la detalii si atentie distributiva;
  • Permis de conducere categoria B;

Beneficii Oferite:

  • Lucrul intr-un mediu profesionist, intr-o companie serioasa si stabila;
  • Tichete de masa/diurna;
  • Tichete cadou de sarbatori;
  • Laptop;
  • Masina de serviciu;
  • Telefon;
  • Training on the job.