Adresa/ adresele jobului

Șoseaua Dudești-Pantelimon, București

Cerinte:

Persoana cu experienta in activitatile de service pentru instalatii si echipamente de pompare;

Abilitati de comunicare;

Cerinte studii: dovada absolvire studii (foaia matricola, carnet de munca) - specializarea electromecanic, lacatus mecanic, mecanic - certificat de calificare de profil  (formator CNFPA)

Competente de detectare a problemelor si initiere de solutii;

Capacitate de interventie rapida in rezolvarea de probleme;

Apt fizic; indemanare; rezistenta la oboseala si la solicitari afective si intelectuale; vorbire/ascultare normala; rabdare; conditie fizica buna;

Cunostinte de operare PC - avantaj;

Permis de conducere cat. B - avantaj;

Responsabilitati:

Constatari, diagnosticarea si remedierea deficientelor de functionare ale echipamentelor si instalatiilor din portofoliul firmei;

Demontarea echipamentelor hidraulice si de pompare, a motoarelor electrice, inlocuirea pieselor uzate sau defecte cu piese noi;

Acordarea de asistenta tehnica la punerea in functiune a echipamentelor si identificarea problemelor in situatiile de service;

Elaboreaza si propune planul de mentenanta periodica si calitate a echipamentelor vandute de societate;

Activitate birou cat si deplasari in tara

Oferta :

Conditii de munca intr-un climat profesional;

Pachet salarial motivant;

Scolarizari periodice in tara si in strainatate;