Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Feldioara

Responsabilitati:

    • Diagnostic, reparatii in garantie si post garantie,

    • Efectueaza inspectia si pregatirea dinaintea livrarii utilajelor.

    • Receptia echipamentelor, punerea lor in functiune si instruirea operatorilor care vor lucra cu ele

    • Monteaza, pune in functiune si repara utilajele agricole (tractoare, pluguri, discuri, semanatoare, cositoare etc).

    • Deplasarea la sediul clientului pentru intretinerea echipamentelor

    • Localizeaza si diagnosticheaza corect defectul masinii/utilajului; stabileste necesarul de piese de schimb pentru finalizarea operatiunii

    • Identifică piesele de schimb necesare intervenţiilor şi le comandă

Cerinte:

    • Studii tehnice de specialitate, absolvirea Facultatii de Mecanica / Mecanica Agricola / Electromecanica constituie un avantaj

    • Experienta in reparatii de echipamente complexe (utilaje agricole, camioane, utilaje de constructii, etc.);

    • experienta anterioara in activitatea de service pentru echipamente agricole constituie un avantaj

    • Disponibilitate la program de lucru prelungit si de a se deplasa in regiunea de responsabilitate

    • Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu

    • Cunostinte bune PC- Word, Excel, Outlook

    • Permis de conducere- categoria B

    • Pasiune si abilitati pentru domeniul tehnic;

    • Interes pentru echipamentele agricole;

    • Spirit de initiativa si cooperare;

    • Capacitate de analiza si sinteza;

    • Capacitate de lucru in conditii de stres si termene limita;

    • Persoana pro-activa, orientata catre client si catre rezultate, capabila sa lucreze in echipa.

Beneficii Oferite

    • Job stabil

    • Cadru de lucru dinamic şi profesionist

    • Posibilitatea formării profesionale in concordantă cu noutătile din domeniu

    • instruiri tehnice periodice

    • posibilitati de dezvoltare profesionala