Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, maghiară

Adresa/ adresele jobului

Târgu Mureș

CANDIDATUL IDEAL

- studii medii in domeniul tehnic (minim bacalaureat);

- cunoașterea limbii MAGHIARE și ENGLEZE - min. nivel conversațional

- bune abilităţi de comunicare şi organizare

- cunoștințe IT nivel utilizator
- cunoştinţe tehnice ȋn domeniul aparaturii medicale;
- experienţă relevantă ȋntr-o activitate similară (reprezintă un avantaj);
- proactivitate;
- spirit de echipă;
- orientare spre rezolvarea situaţiilor apărute;

- permis de conducere categoria B, disponibilitate pentru deplasări.

Descrierea jobului

- realizează activităţi de reparaţii, ȋntreţinere, montaj, punere ȋn funcţiune a aparaturii medicale;
- completează Rapoartele de remediere/reparare/service pentru fiecare lucrare executată;
- urmăreşte comportarea ȋn funcţionare a aparaturii medicale ȋn vederea asigurării bunei funcţionări;
- asigură instalarea şi punerea ȋn funcţiune a aparaturii medicale;
- realizează lucrările de mentenanţă preventivă la standardele de calitate cerute ȋn conformitate cu prevederile cărţii tehnice a dispozitivelor medicale;
- ţine legătura cu firmele producătoare pentru achiziţionarea componentelor, soft-ului şi hard-ului necesare readucerii aparaturii medicale la parametrii optimi de funcţionare;

BENEFICII:
- oportunități de dezvoltare profesională, cursuri de perfecționare la producători ȋn străinătate
- pachet salarial competitiv
- mediu de lucru pozitiv și o echipă unită

Asteptam cu interes candidatura dvs. constand intr-un CV actualizat, cu fotografie recentă și scrisoare de intenție, specificând poziția la care aplicati.