Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, germană

Adresa/ adresele jobului

140 Strada Mareșal Constantin Prezan, Timișoara

TEHNICIAN  SERVICE (TS)

Cerinte
- studii medii (electromecanic, electrician, frigotehnist etc.);
- experienta obligatorie pe o poziţie similară
- indemanare si dexteritate manuala
- stare de sanatate fizica si psihica optima
- bune abilităţi de comunicare şi de interrelaţionare;
- carnet de conducere - categoria B;

-cunostinte nivel mediu de limba engleza sau germana;

-cunostinte de utilizarea calculatorului;

-disponibilitate pentru deplasari in cadrul municipiului Timisoara si judetulTimis;

Responsabilitati:

-Depanare produse electrocasnice si home confort.
- Efectuarea instructajului de utilizarea a produselor
- Completarea si emiterea de rapoarte/fisa service ,  alte .
- Manipularea produselor la locul de muncă.

Beneficii
- Pachet salarial motivant

-masina si telefon de serviciu;

-asistenta tehnica, instruire, trening periodic,'

- stabilitatea locului de munca;

- contract pe perioada nedeterminata.

Persoanele interesate pot trimite CV-ul si scrisoarea de intentie, menţionand codul poziţiei , la adresa de e-mail. sau la nr. de fax:

Doar candidaţii selecţionaţi vor fi contactaţi!