Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

Smart ID Dynamics cauta coleg(a)!

Daca te intereseaza sa descoperi tehnologiile actuale si de viitor si iti doresti sa te dezvolti profesional intr-o companie de succes, vino sa te alaturi echipei Smart ID.

Suntem un grup tanar si energic, format din oameni pasionati de tehnologie si specializati in solutii care au la baza colectarea datelor cu ajutorul codurilor de bare

Candidatul ideal

- Cunostinte hardware (diagnosticare, configurare, instalare)

- Cunostinte baza retelistica

- Cunostinte generale din domeniile: electronica, mecanica

- Cunostinte operare Windows

- Capacitatea de a invata rapid lucruri noi

 - Spirit de echipa

- Abilitati de comunicare, planificare si organizare

- Limba engleza - nivel mediu

- Disponibilitate deplasari

- Permis conducere categoria B

- Experienta constituie un avantaj

Descrierea jobului

• Executa depanarea echipamentelor din portofoliul clientilor : imprimante de coduri de bare, cititoare de coduri de bare;
• Realizeaza conexiunile electrice fără lipire / Realizeaza conexiunile electrice prin lipire
• Configureaza si instaleaza imprimante coduri bare, cititoare de coduri de bare.