Detalii loc de munca

ANUNT INACTIV: Angajatorul nu recruteaza momentan in mod activ pentru aceasta pozitie, dar poti aplica la anunt.

Tehnician service

Nivelul carierei
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Tip job
Full time
Adresa
Recrutez candidati dispusi sa se relocheze
Da
Posturi disponibile
1

Swissteck Direct Services este partener de service autorizat al companiei elvetiene Nestle Nespresso, brand al cafelei de lux, recunoscut la nivel international pentru calitatea exceptionala si serviciile de inalta clasa.

Daca-ti doresti un loc de munca intr-o atmosfera profesionala, iti plac provocarile si vrei sa te alaturi unei echipe de top, aplica acum!

Candidatul ideal

- Minim absolvent de liceu;
- Minime cunostinte si abilitati tehnice, pasiune pentru domeniul electro-IT reprezinta avantaj;
- Experienta in depanarea espressoarelor de cafea reprezinta un avantaj;
- Cunostinte minime operare PC (Outlook/Excel);
- Abilitati de comunicare si relationare in echipa si cu clientii companiei;
- Disponibilitate pentru program prelungit si deplasari in tara in mod ocazional;
- Dorinta de a-si insusi cunostinte noi si de a se perfectiona in mod constant;
- Persoana serioasa, responsabila, disciplinata, organizata si deschisa la schimbare:
- Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

- Diagnosticarea si repararea aparatelor de cafea defecte, atat in service cat si in locatiile clientilor/partenerilor;
- Centralizarea, raportarea si exportul produselor cu negatie si a pieselor de schimb inlocuite in garantie;

Beneficii oferite:
- Pregatire tehnica si practica
- Cursuri de pregatire profesionala, urmate de certificari recunoscute international
- Oportunitati reale de avansare in cadrul unei echipe tinere si dinamice
- Bonuri de masa
- Plata eventualelor ore suplimentare