Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Aptitudini urmarite:

-Persoana tanara, sociabila, amabila;

-Rezistent la lucru sub presiune;

-Dinamic, optimist, pozitiv, atent la detalii, dornic de munca si de a acumula  cunostinte noi.

Responsabilitatile postului:

-cablarea si montarea echipamentelor pasive de retea ( rack, canale cablu, prize, cabluri, etc);

-cablarea si montarea echipamentelor de control acces;

-cablarea si montarea echipamentelor de supraveghere video;

-urmarirea traficului de pe retea si eliminarea unor eventuale blocaje;

-Mentenanta, instalare si configurare retele VPN;

-Cunostinte generale hardware ( servere, statii de lucru, medii de stocare, imprimante, switchuri, routere, camere video).

Cerintele postului:

-studii medii de profil tehnic ( profesionala, liceu, postliceal);

-carnet de conducere categoria B;

-experienta minim 1 an in domeniu.

Beneficii acordate:

-Salariu motivant;

-Tichete de masa;

-Transport asigurat;

-Telefon mobil de serviciu;

-Laptop de serviciu;

-Oportunitatea de a desfasura activitatea intr-un mediu tanar cu echipamente si tehnologii noi.