Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Satu Mare; Baia Mare

Se recruteaza si din

Baia Sprie

Betarom Fastening SRL, unic importator al marcii Bizon in Romania, are ca principal obiect de activitate distributia de elemente de fixare: capse, cuie si unelte pneumatice.

Prin gama de produse oferita ne adresam producatorilor de mobila si tapiterie, paleti industriali, case din lemn, mobilier de gradina, stupi, ambalaje, respectiv industria auto.

Responsabilitati:

-       Realizeaza activitati de service /reparatii /mentenanta pentru scule si unelte profesionale pneumatice

-       Realizeaza activitati de service si mentenanta pentru echipamente de automatizari la sediul clientilor;

-       Asigura suportul tehnic agentilor de vanzari si clientilor;

-       Preluarea si gestiunea pieselor de schimb;

-       Foloseste si are grija de sculele si dispozitivele primite in dotare cit si de cele aflate in dotarea atelierului;

-       Mentine ordinea si curatenia la postul de lucru;

-       Intocmeste ofertele de pret ale lucrarilor de revizii/reparatii solicitate precum si facturi de service

-       Viitorul angajat va avea la dispozitie sculele necesare in indeplinirea sarcinilor primite , documentatie tehnica atat tiparita cat si in format electronic, dispozitive de diagnoza, asistenta tehnica, training specializat.

Cerinte:

-       Studii medii /superioare tehnice

-       Experienta reparatii echipamente profesionale (reprezinta avantaj)

-       Disponibilitate pentru deplasari in interes de serviciu

-       Cunostinte de limba engleza nivel mediu

-       Cunostinte solide PC (Office: Word, Excel, Powerpoint, Outlook)

-       Permis conducere categoria B

Beneficii:

Salariu motivant constand in salariu fix plus bonusuri in functie de performante, telefon mobil, asigurare de viata privata, training-uri specializate, mediu de lucru multinational.