Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/adresele jobului

Responsabilitati:

- efectuarea diagnozelor, reparatiilor si testarea post reparatie a produselor defecte sosite in service ; (dozatoare de apa de tip water-cooler)

- gestionarea rapida a situatiilor aparute cu produsele defecte

- realizarea periodica a necesarului de piese, aparaturii si consumabilelor necesare efectuarii reparatiilor - igienizarea dozatoarelor ;

- intretinerea dozatoarele in bune conditii tehnice si estetice;

Cerinte:

- cunostiinte tehnice minime ;
- abilitati de a lucra cu aparate electrice (avantaj persoanele cu experienta in domeniul electronicii , a instalatiilor frigotehnice) ;
- seriozitate maxima si adaptabilitate pentru munca in echipa , abilitati de organizare;
- disponibilitate la program prelungit ,capacitate de lucru in conditii de stres ;
- disponibilitate la deplasari pe teren, la client

Beneficii Oferite:

- salariu motivant;
- bonusuri pentru rezultate exceptionale;
- program flexibil ;
- masina de serviciu;
- telefon;

Descrierea firmei:

Firma se ocupa cu  imbutelierea si comercializarea de apa natural alcalina “AquaVia“, in bidoane cu capacitatea de 11/19 litri.