Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Descrierea postului

  • Coordonarea activitatii personalului atelierului
  • Planificarea productiei
  • Optimizarea procesului de fabricatie
  • Suport pentru activitatea de productie - executa operatii pe materiale compozite
  • Participa la activitatea de formare interna

Candidatul ideal

  • Absolvent Liceu tehnic
  • Experiența de lucru cu materiale compozite sau in activitati similare cerintelor postului in alte industrii ca de exemplu in industria aeronautica, fabricarea echipamentelor sportive sau fabricarea incaltamintei, constituie un avantaj
  • Acuitate vizuala, indemanare, atentie la detalii, acuratete in utilizarea unor instrumente taietoare, rabdare, rigurozitate
  • Competente digitale: Microsoft Office
  • Limbi straine: Engleza nivel mediu

Descrierea companiei

Compania TEXTILE MEDICALE, Arad este cea mai mare filiala de productie a grupului THUASNE, Franta. Aceasta si-a demarat activitatea in anuliar in prezent numara peste 700 de angajati, in cele doua locatii situate in Zona Industriala Vest Arad. Profilul fabricatiei industriale este de dispozitive  de intretinere medicala si sportiva, mai exact : orteze si ciorapi de compresie.