Detalii loc de munca

Tehnician productie (junior)

Angajeaza Premium Talent
Nivelul carierei
Fara experienta, Entry (0-2 ani)
Tip job
Full time
Limbi vorbite
Engleză - Mediu
* toate limbile sunt obligatorii
Adresa
Posturi disponibile
1

Pentru clientul nostru, companie multinationala din industria de automotive, recrutam Tehnician productie.

Descriere post

  • Crearea/modificarea desenelor 2D pentru productie conform specificatiilor clientului
  • Analizarea specificatiilor clientului
  • Asigura suport pentru productie si departamentele suport din fabrica
  • Asigura intocmirea corecta si la timp a documentatiei
  • Participa la activitatile de imbunatatire continua
  • Relationeaza cu departamentele suport  (tehnic, calitate, logistica)
  • Respecta regulamentul intern al societatii

Cerinte:

  • studii medii
  • cunostinte operare PC
  • cunostinte desen tehnic (constituie un avantaj)
  • cunostinte Ldorado, SAP(constituie un avantaj)
  • bune cunostinte limba engleza si/sau limba germana
  • abilitatea de a lucra in echipa si o buna comunicare
  • flexibilitate si initiativa personala
  • motivarea si capacitatea de a lucra independent

Beneficii acordate

Medical
Abonament servicii medicale
Dezvoltare
Team-building
Traininguri de specializare
Financiar
Prime de sarbatori
Tichete de masa
Conditii de lucru
Telefon mobil
Laptop