Tehnician pentru sisteme de detecție

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Se recruteaza si din

Timișoara

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

2000 €

Descrierea postului:
Tehnician pentru sisteme de detecție, supraveghere video, control acces: COD CORexperiență minim 3 ani.

-montarea și întreținerea sistemelor electronice de securitate (efracție, incendiu,supraveghere video) aflate în locațiile beneficiarilor, executând lucrarea în condiții de calitate și la termenul stabilit, urmărind strict respectarea proiectului tehnic;
-executarea instalării, up-gradării, intervențiilor solicitate și activităților de service ale sistemelor electronice de securitate;
-programarea centralelor de efracție;
-setarea, reglarea echipamentelor de supraveghere video;
-programarea sistemelor de detecție incendiu;
-asigurarea intervențiilor tehnice;
-evaluarea tehnică a sistemelor electronice de securitate instalate;

Cerințe:

-studii specialitate minim 12 clase (profil electric/electronic);
-experiența profesională de minim 3 ani de zile pe o poziție similară;
-cunoștințe temeinice în domeniul sistemelor electronice de securitate;
-apt pentru lucrul la înălțime;
-cunoștințe medii de operare PC;
-bune abilități de comunicare și relaționare, capacitate de organizare și planificare, abilitate de a lucra în echipă, rezistența la stres, responsabilitate, flexibilitate.

Beneficii:

-Mediu de lucru dinamic, salarizare motivantă.
-Modalități de dezvoltare profesională într-o companie de prestigiu din zona de centru și vest a țării, cu 22 ani vechime în domeniu IT&C.
-Cursuri și training-uri tehnice.
-Telefon mobil.
-Bonuri de masă.
-Mașina pentru intervenții și deplasări pe teren.