Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

700 - 750 €

Interoptik va propune sa vă alăturați echipei sale din Cluj-Napoca.

 Cu o experientă de 25 ani pe piața de optică medicală din România.
Furnizăm lentile, rame de ochelari și ochelari de soare la un raport calitate/pret competitiv.
Suntem alaturi de clientii nostrii atât în ceea ce privește promtitudinea serviciilor oferite cât și în ceea ce privesc noutățile cerute de dinamica pieții. Colaboratorii din străinătate fiind pe primul loc în Europa în inovație, cu investiții serioase în cercetare și în dezvoltarea produselor

Cerinte

Îndemânatic;

Atenție la detalii;

Absolvent cursuri de specialitate (tehnician optician) constituie un avantaj;

Experienta in domeniu poate reprezenta un avantaj.

Responsabilitati

Se ocupa de tot procesul de montaj al lentilelor in ramele de ochelari, conform cerintelor si nevoilor clientului, astfel incat produsele finale sa corespunda din punct de vedere

Alte informatii

Persoanele ce se afla la inceput de drum pot beneficia de instruire, în desfasurarea activitatii.

cu ajutorul celei mai noi tehnologii si de suportul celor mai buni specialisti ai companiei.