Acest job nu mai este activ.

Adresa/ adresele jobului

450 Splaiul Unirii, București

Candidatul ideal

- experienta minim 1 an in domeniul auto (mai mult prezinta un avantaj);
- studii medii (studiile tehnice liceale sau profesionale in domeniul mecanic/electric/automatic sau similar prezinta un avantaj);
- cunostinte minime operare PC;
- cunostinte minime de limba engleza;
- apt de munca din punct de vedere medical.

Descrierea jobului

Thehnicianul auto opereaza aparatura de decarbonizare a motoarelor.

Beneficii:
- program fix;
- salariu fix + procent din realizari;
- posibilitate de dezvoltare profesionala;
- echipamente profesionale de ultima generatie.

Centrul nostru este situat in incinta complexului Autovit (targul auto Vitan).

Descrierea companiei

Companie de consultanta in plina expansiune care activeaza in domenii diverse, printre care si segmentul auto, urmarind sa ofere clientilor si partenerilor sai un mediu de dezvoltare mutuala.