Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

700 - 800 €

Angajam o persoana indemanatica si energica, priceputa la lucrari de amenajari interioare.

DESCRIEREA POSTULUI:

  • lucru in atelier pentru executie si asamblare piese componente
  • activitati de intretinere si service echipamente
  • planificarea activitatilor de productie in atelier
  • prioritizarea operatiilor pentru indeplinirea obiectivelor in termenele limita

CERINTE

  • experienta in diverse activitati de montaj
  • experienta in operatii de lacatuserie - confectii metalice
  • indemanare in lucru cu scule de mana (activitati de bricolaj lemn, piatra)
  • cunostinte tehnice de baza
  • inventivitate in gasirea solutiilor
  • respectarea termenelor limita si a sarcinilor desemnate
  • perseverent, atent la detalii si predispus la lucru minuti
  • dorinta de a invata

OFERTA

  • Contract de munca pe perioada nedeterminata - Pachet salarial Doua mii trei sute lei
  • Posibilitatea de promovare
  • Bonusuri pe baza performantelor realizate
  • Atmosfera de lucru placuta
  • Stabilitate, seriozitate si corectitudine

Va invitam sa va informati despre activitatea noastra inainte de a aplica. Candidatii vor fi selectati pentru interviu pe baza CV-urilor depunse.