Tehnician / montator telecomunicatii

tehnician - montator - telecomunicatii

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză, germană

Adresa/ adresele jobului

Oradea; Sfântu Gheorghe; Timișoara

Cerinte:
Invățământul secundar: şcoală profesională, liceu, școală tehnică, colegiu sau universitate
Abilități de lucru la inaltime
Permis de conducere
Disponibilitate să călătorească în tari din 90% din timpul de lucru
Cunoștințe de operare MS Office
Abilitatea de a comunica în limba ENGLEZA
Experienta in telecom sau in IT - reprezinta un avantaj

Responsabilitati:
Preluarea, instalarea, integrarea si mentenanta echipamentelor de telecomunicatii
Instalarea echipamentelor de transmisiuni
Deplasarea la interventii cerute de client

Abilitățile necesare:
Abilitatea de a lucra atât independent cât și în echipă
Capacitatea de a lucra sub stres si presiune
Dorința de a învăța noi tehnologii
Orientarea spre client

Oferim:

SALARIU ATRACTIV şi alte venituri de natură salarială.

BENEFICII ŞI DISCOUNT-URI ( grădiniţă, sport, asigurare medicala, bonusuri etc )

Postul nu presupune relocare in Timisoara, disponibilitatea este necesara pentru misiunile si alocarea pe proiectele externe, in perioada dintre proiecte (idle) se sta la adresa de domiciliu.

Doar Cv-urile eligibile vor fi contactate!