Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

100 - 103 €

Ne dezvoltam echipa si cautam oameni dornici sa munceasca si sa aduca plus valoare echipei BIOCOMP.

Ce ne dorim de la tine?

Responsabilităţi:

  • Manipulează materii prime şi produse din tablă, inox, etc
  • Se ocupă de întreg procesul de subasamblare si realizare ale produselor firmei in baza procedurilor de lucru si a documentatiei de executie
  • Monteaza si realizeaza produse si dispozitive conform specificatiilor de productie
  • Răspunde de folosirea eficientă a capacităţilor de producţie
  • Colaborează cu superiorii pentru probleme de reparaţii, modernizări, întreţinere
  • Colaborează la introducerea tehnologiilor noi şi la perfecţionarea celor existente.

Cerinţe:

  • Studii medii: scoala profesionala de specialitate/ liceu profil
  • Cunostinte tehnice, electrice- pot reprezenta un avantaj
  • Cunostinte de baza operare PC: MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Experienta: minim 1 an
  • Disponibilitate de lucru la program prelungit şi deplasări
  • Aptitudini de comunicare, de lucru individual si in echipa