Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/adresele jobului

Candidatul ideal

- Studii tehnice absolvite;
- Cunoasterea echipamentelor si utilajelor din proces;
- Cunostinte CAD si Microsoft Office;
- Orientare catre rezultate;
- Experienta in domeniul cauciului constituie avantaj;
- Cunostinte limba engleza si/sau franceza;
- Abilitati bune de comunicare;

Responsabilitati:
- Redacteaza si/sau actualizeaza documentele din postul de lucru;
- Analizeaza posturile de lucru si procesele de fabricatie pentru ameliorarea timpilor de fabricatie si a consumului de material;
- Contribuie la implementarea standardelor 5S in procesul de fabricatie;
- Participa la receptia si validarea noilor echipamente;
- Initiaza modificari in documentatia tehnica, realizeaza instructiuni de lucru standard;
- Participa la audituri interne programate de catre seful ierarhic si intocmeste documentele necesare;
- Participa si ajuta la buna desfasurare a testelor si modificarilor de produs/proces;
- Analizeaza starea matritelor si vine cu propuneri de amelliorare a acestora si a activitatii operatorilor din productie;

Beneficii:
- Transport asigurat;
- Tichete de masa si masa asigurata;
- Prime;